Firma Mechanika Pojazdowa Stacja Kontroli Pojazdów Witold Wolak rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku.

Jako pierwszy otwarty został punkt Stacji Kontroli Pojazdów, z nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi oraz pomiarowymi firmy MAHA. W ciągu 16 lat funkcjonowania zdobyliśmy duże uznanie oraz zaufanie Klientów indywidualnych, jak i firm. Dziś możemy pochwalić się, że jesteśmy jedną z najczęściej polecanych firm, a duża część naszych Klientów jest z nami od samego początku.

W 2016 roku, dzięki nowej inwestycji, nastąpiło poszerzanie naszej oferty o kolejny punkt: Mechanikę Pojazdową. To nowoczesny, 4-stanowiskowy warsztat samochodowy, z wykwalifikowanymi i doświadczonymi mechanikami oraz nowoczesnym i profesjonalnym zapleczem narzędziowym.

Nasza firma od samego początku wspierana jest wiedzą, doświadczeniem, pracą i zaangażowaniem rodziny, przyjaciół oraz znajomych. Za co wszystkim bardzo dziękujemy.

CO OFERUJEMY

  • W jednym miejscu ustawisz zbieżność, zrobisz serwis, naprawisz samochód, przygotujesz go do przeglądu rejestracyjnego oraz wykonasz okresowe badanie techniczne pojazdu.
  • Jesteśmy przyjaźni, pomocni, doświadczeni i profesjonalni.
  • Nasi specjaliści wiedzą, jak poradzić sobie z większością problemów serwisowo-naprawczych. A jeśli czegoś nie będziemy mogli wykonać (jesteśmy tylko ludzmi), to doradzimy gdzie zrobić to najlepiej.
  • Wykonujemy naszą pracę dobrze – za pierwszym razem!
  • Większości mniejszych napraw i konserwacji staramy się wykonać tego samego dnia.
© Copyright Mechanika Pojazdowa Stacja Kontroli Pojazdów Witold Wolak